website templates
kontener

Firmensitz:

Firmenname: Black Deer Saxony UG

Straße, Nr.: Friedrichstraße 95

PLZ, Ort: 10117 Berlin

GERMANY

E-Mail: info@kupic-kontener-morski.pl

Handelsregister: HRB 21 8678B Charlottenburg

Ust-ID-Nr.: DE 3326 31 596

Steuernummer: 215 / 106 / 08132
Kontakt:

Kontakt: Dipl.-Ing. Tim Hühnerfürst

Adresse: Friedrichstraße 95

D - 10117 Berlin

E-Mail: info@kupic-kontener-morski.plRealizacja techniczna:

Hosting: One.com

Direktor: Jacob Jensen

Company no: 19958

EU Vat EU208000020

Dubai Internet City

Building 9 - P.O. Box 500401Źródło wideo i obrazów:

Na stronie internetowej oferenta (bd-saxony.de) wykorzystywane są własne materiały wideo i zdjęcia oraz materiały wideo i zdjęcia od dostawcy internetowego "pixabay.com". Jeśli na stronie internetowej oferenta użyto materiału wideo lub obrazu bez bezpośredniego wskazania źródła, dany materiał wideo lub obraz pochodzi z wymienionych źródeł. Jeśli materiał wideo lub zdjęcia pochodzi z innych źródeł, w szczególności z takich, które są licencjonowane na zasadach Creative Commons, zostanie to wyraźnie zaznaczone przez oddzielne odniesienie do źródła bezpośrednio na danym materiale wideo lub zdjęciu.Odnośnik do źródła dźwięku:

Strona internetowa oferenta (bd-saxony.de) korzysta z własnych materiałów dźwiękowych. Jeśli materiał dźwiękowy jest używany na stronie internetowej oferenta i nie ma bezpośredniego odniesienia do źródła, dany materiał dźwiękowy pochodzi z podanego źródła. Jeśli materiał dźwiękowy pochodzi z innych źródeł, w szczególności z materiału dźwiękowego, który jest licencjonowany na licencji Creative Commons, zostanie to wskazane przez oddzielne odniesienie do źródła bezpośrednio na danym materiale dźwiękowym.Prawa autorskie:

Wszystkie treści na stronach tej witryny internetowej oferenta są chronione prawem autorskim. Dotyczy to w szczególności opublikowanych tekstów i zdjęć. Poszczególne fragmenty tekstu mogą być wykorzystywane we fragmentach w ramach prawa cytatu, jeśli źródło zostanie podane w formie linku do tekstu oryginalnego. Powielanie, redagowanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody oferenta. Pobieranie i kopiowanie stron internetowych oferenta jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na stronach internetowych oferenta nie zostały stworzone przez samego oferenta, prawa autorskie osób trzecich są respektowane. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, treści te zostaną niezwłocznie usunięte.Odpowiedzialność za treści:

Oferent tej strony internetowej odpowiada jako dostawca treści za swoje "własne treści", które udostępnia do użytku, zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Oferent tej strony internetowej nie jest jednak zobowiązany do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym względzie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym znane jest konkretne naruszenie prawa. Po uzyskaniu informacji o odpowiednich naruszeniach prawa, treści te zostaną niezwłocznie usunięte.Odpowiedzialność za linki zewnętrzne:

Odniesienia (linki) do treści udostępnianych przez innych oferentów są możliwe z własnych treści na stronie internetowej oferenta. Linki są zawsze "żywymi" (dynamicznymi) odnośnikami. Powiązane treści osób trzecich zostały sprawdzone przy pierwszym połączeniu w celu określenia, czy mogą one stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej lub karnej. Treści te nie są jednak stale sprawdzane pod kątem zmian, które mogłyby spowodować powstanie nowej odpowiedzialności. W przypadku stwierdzenia lub wskazania przez inne osoby, że określone treści, do których zamieszczono link, powodują powstanie odpowiedzialności cywilnej lub karnej, odniesienie do tych treści zostanie usunięte. W wyroku z dnia 12 maja 1998 r. w sprawie "Odpowiedzialności za linki" (312 O 85/98) Sąd Krajowy w Hamburgu orzekł, że poprzez zamieszczenie linku można być współodpowiedzialnym za treść strony, do której prowadzi link, i w związku z tym ponosić odpowiedzialność. Można temu zapobiec poprzez wyraźne zdystansowanie się od tych treści. W związku z tym oferent tej strony internetowej dystansuje się niniejszym, jako środek ostrożności, wyraźnie od wszystkich treści wszystkich stron, do których prowadzą linki na jego stronie internetowej. Nie ma on wpływu na kształt i zawartość stron, do których prowadzą linki, ani nie przyjął tych treści jako własne. To oświadczenie dotyczy wszystkich linków i zbiorów linków, które istnieją obecnie lub będą istnieć w przyszłości.